Obóz Tenisowo Sportowy Iława 2019 - relacja z wydarzenia!

Za nami wspaniały obóz w Iławie!
Było pięknie, walecznie i wesoło. Były wzruszenia, uśmiechy, mnóstwo motywacji i ciężkiej pracy. Nowe przyjaźnie i miłe wspomnienia będą z nami już do końca życia:)

Tydzień minął wesoło, pozytywnie, ale i pracowicie. Każdy poranek tradycyjnie rozpoczynał się porannym rozruchem z naszymi trenerami. Po pysznym, energetycznym śniadaniu i chwili odpoczynku zaczynaliśmy kolejne wyzwanie, jakim był trening tenisa na 8 kortach Iławskich. Uczyliśmy się uderzeń, precyzowaliśmy ruchy, graliśmy sparngi i turnieje. W Ilawie zrobilismy małe zdziwienie nasyzmi umiejętnościami. Cześć z naszych zawodników zostało wyzwanych na drobne poejdynki z uczniami Iławskimi.
Popołudniami mieliśmy okazję uczestniczyć w różnych atrakcjach takich jak: kąpiel w jeziorze z dostepnymi tam atrakcjami, trampliny, piłka nożna na orliku, windsurfing, zabawy na deskach wodnych i wiele innych. Wieczorami odbywaliśmy następną sesje treningową na kortach doszkalając nasze umiejętności tenisowe.

Zawodnicy powrócili z ogromną radościa i naładowaną sportową energią!

Zobaczcie jak spędziliśmy czas!


Zobacz też:

Obóz Tenisowo Sportowy Iława 2019!

23-30.06.2019

Idea Serdecznie zapraszamy na letni obóz tenisowo-sportowy, który odbędzie się w dniach 23-30.06.2019 roku w Iławie. Przez kilka lat organizowania szkoleń i obozów dowiedzieliśmy...
Półkolonie Lechia Tennis Club WAKACJE 2018

02-06.07.2018

WAKACJE 2018!Minął wspaniały tydzień Połkolonii z Lechia Tennis Club. Dzieci spędziły super czas na treningach, konkurencjach i zabawach. Dziękuje wszystkim uczestnikom! Zobaczcie jak spędziliśmy...

Porozmawiajmy:

  502 357 418

Napisz do mnie:

  kontakt@andrzejgembiak.pl