1

Obóz Tenisowo Sportowy Iława 2019!

23-30.06.2019Idea

Serdecznie zapraszamy na letni obóz tenisowo-sportowy, który odbędzie się w dniach 23-30.06.2019 roku w Iławie.

Przez kilka lat organizowania szkoleń i obozów dowiedzieliśmy się, czego od obozu oczekują zawodnicy oraz ich rodzice, dzięki czemu możemy zaoferować Wam wakacje, z których na pewno wrócicie zadowoleni.

Jeżeli masz 7-16 lat , lubisz sporty, tenis, wodę, rozpiera cię energia, chcesz poznać nowych ludzi oraz lubisz adrenalinę i sporty ekstremalne - ten obóz jest dla ciebie! Aktywnie spędzisz czas w wyluzowanej atmosferze oraz poznasz fajną ekipę pozytywnie „zarażonych” sporami ludzi! Poza szkoleniem tenisa i windsurfingu przygotowaliśmy dla was: zajęcia na trampolinach, motorówkę z bananem, plażowanie, turnieje i konkurencje sportowe z najlepszymi nagrodami i wiele innych atrakcji!!

Cel obozu

Głównym celem obozu tenisowo sportowego jest doskonalenie techniki i taktyki gry w tenisa u zawodników. Skupimy się również na przygotowaniu ogólnym, które będziemy kształtować za pomocą elementów lekkiej atletyki, gimnastyki oraz zespołowych gier sportowych. Oprócz tenisa dla naszych podopiecznych przywidujemy profesjonalne zajęcia z Windsurfingu na których nauczymy się ślizgać” na wodzie. Wszystkie zajęcia będą się odbywać w odpowiednich grupach wiekowych z doświadczonymi instruktorami sportów.


Miejsce

Nasz obóz odbywa się w Iławie zwaną „Bramą Mazur”, to miasto pięknie położone nad Jeziorakiem, najdłuższym jeziorem w Polsce, wśród lasów parku krajobrazowego. Raj dla sportowców, żeglarzy, plażowiczów.

Nasze miejsce wypoczynku to Hotel Villa Port jest to nowy obiekt noclegowy, położony nad malowniczym jeziorem Jeziorak, w bezpośrednim sąsiedztwie nowego portu jachtowego. Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do wynajętych kortów tenisowych, piaszczystej plaży, boisk sportowych oraz krytej pływalni i kręgielni.Villa Port dysponuje luksusowo urządzonymi pokojami z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się biurko, krzesło, szafa, telewizor LCD, Wi-Fi, czajnik bezprzewodowy, ręczniki.

TENIS

Zajęcia tenisa odbywać się będą przynajmniej dwa razy dziennie po 1,5 godziny na trzech  otwartych kortach tenisowych z nawierzchnią ceglaną lub sztuczną bądź na pełnowymiarowej hali widowiskowo – sportowej w zależności od warunków pogodowych .

Treningi tenisowe odbywać się będą maksymalnie w grupach 5-7 osobowych
 
i dostosowane będą do umiejętności uczestników.

Do udziału w obozie zachęcamy dzieci i młodzież na poziomie początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym, ale również ochotników, którzy nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z rakietą i piłką.

Treningi prowadzone będą przez profesjonalnych i doświadczonych trenerów tenisa
z odpowiednimi certyfikatami tenisa ziemnego.
Program obozu

  • Treningi tenisa dwa razy dziennie po 1,5 godziny
  • Zajęcia z Windsurfingu
  • Zajęcia na trampolinach
  • Jazdy motorówka z bananem/deską
  • Codzienny aktywny i bogaty program sportowy (m.in. piłka nożna, siatkówka plażowa)
  • Plażowanie i kąpiele w jeziorze
  • Kajaki
  • Ogniska obozowe
  • Turnieje i konkurencje tenisowo – sportowe
Przykładowy program dnia 

8:00 - Pobudka, delikatny rozruch
8:30 - Śniadanie
9:30 13:30 - Treningi tenisowe w grupach 5-6 osobowych plażowanie, oraz różnorodne zajęcia sportowe.
14:00 - Obiad
14:30 - 15:30 - Odpoczynek po obiedzie
15:30 - 19:00 – Windsurfing , zabawy w wodzie, jazda na bananie, treningi piłkarskie, przygotowania do zajęć wieczornych.
19:00 - Kolacja
19:30 - 21:30 - Wieczorne rywalizacje w grupach - quizy, gry zespołowe i ruchowe, ognisko.
22:00 - Cisza nocna.

Windsurfing i zajęcia sportowe

Bogaty program sportowy obejmuje m.in. Windsurfing, a także gry zespołowe
 tj. koszykówka, siatkówka, piłka nożna .

Wśród zajęć rekreacyjnych odbędą się liczne zabawy terenowe na świeżym powietrzu, konkursy sprawnościowe.

Wśród dodatkowych atrakcji znajdą się także: zajęcia na trampolinach, kajaki, motorówka z bananem, plażowanie, kąpiele w jeziorze,  ognisko i wiele wiele innych.

Turnieje i zawody

W ramach rywalizacji sportowej odbędą się między innymi turnieje tenisa ziemnego, rywalizację  w równych sportach. Dla zwycięzców i wszystkich uczestników przewidziane są upominki i nagrody, także od firmy Fortnite i innych.


 

 

Informacje

Termin:
23-30.06.2019

Miejsce: Iława, autokar  z Gdańska

Cena: 1599zł

Organizatorzy

Akademia tenis MM Tenis
Sienkiewicza 1, 14-200 Iława
www.mmtenis.pl

oraz

Andrzej Gembiak
www.andrzej.gembiak.pl

Zapisy
Jeżeli chcesz zgłosić swój udział w Obozie Ilawa 2019, skontaktuj się z nami.
Wyślij informację e-mail lub zadzwoń:
telefon: 502-357-418
email: kontakt@andrzejgembiak.pl  lub mmteniscamp@gmail.com

Zapraszam do zapisów!

Zobacz też:

Obóz Tenisowo Sportowy Iława 2020!

16-23.08.2020

Zapisy Jeżeli chcesz zgłosić swój udział w Obozie Iława 2020, skontaktuj się z nami. Wyślij zgłoszenie e-mail lub zadzwoń: telefon:502-357-418 lub 664-986-307 email:kontakt@andrzejgembiak.pl ...
Obóz Tenisowo Sportowy Iława 2019 - relacja z wydarzenia!

Za nami wspaniały obóz w Iławie!Było pięknie, walecznie i wesoło. Były wzruszenia, uśmiechy, mnóstwo motywacji i ciężkiej pracy. Nowe przyjaźnie i miłe wspomnienia będą z nami...

Porozmawiajmy:

  502 357 418

Napisz do mnie:

  kontakt@andrzejgembiak.pl